Hulajnoga Mini Micro Blue

ID: MM0001

  • Producent: Micro
  • Kod producenta: MM0001
  • Dostępność: Zapytaj Zapytaj
  • Czas realizacji: 24h

wysyłka gratis

  • Historia ceny
  • 339,00 zł 289,00 zł
  • oszczędzasz 50 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Mini Micro to hulajnoga zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 2 - 5,6 lat o wadze do 20 kg. Jest idealna jako pierwsza hulajnoga dzięki stabilnej budowie – trzy kółka zapewnią dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę. Antypoślizgowy podest o wymiarach 11 x 30 cm z elastycznego tworzywa jest wytrzymały i dobrze amortyzuje wstrząsy. Niskie zawieszenie i jego długość pozwalają postawić na hulajnodze obie stopy co sprawia, że wskakiwanie i zeskakiwanie jest dziecinnie proste. Przednie dwa większe kółka o średnicy 120 mm oraz jedno tylne 80 mm pozwalają na komfortową jazdę po każdego rodzaju nawierzchni. Wykonane z poliuretanu najwyższej jakości są trwałe, a mechanizm jezdny w którym zastosowano łożyska jest tak cichy, że nigdy nie usłyszysz słowa skargi od sąsiada z dołu.

SPECYFIKACJA
WIEK Od 2 do 6 lat
RODZAJ PRODUKTU hulajnoga dwukołowa
ROZMIAR KÓŁ 120 / 80 mm
RODZAJ KÓŁ  Poliuretan
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 20 kg
PODEST 34x11 cm
HAMULEC Tylnego koła
WAGA 1,9 kg
SKŁADANA Wyjmowana kierownica

 

hulajnoga mini micro sporty

 

Manewrowanie odbywa się na zasadzie balansowania ciałem, co większość dzieci robi intuicyjnie podczas jazdy hulajnogą. Dziecko bez trudu panuje nad pojazdem i świetnie się bawi. Przy okazji rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Drążek tej hulajnogi o wysokości 67cm oraz rączki wykonane z atestowanego tworzywa eliminującego otarcia dłoni zapewnią pełen komfort jazdy. Hamulec przy tylnym kole wykonany z tworzywa umożliwia bezpieczne panowanie nad hulajnogą.

 

 


Wymyślone, zaprojektowane, przetestowane w Szwajcarii hulajnogi Micro niezmiennie cieszą się opinią doskonałych pod względem technicznym i świetnie zaprojektowanych produktów. Nie bez powodu to ulubione hulajnogi Hugh Jackmanna, Davida Camerona czy Madonny. W kreowaniu Mini Micro wzięli udział również szwajcarscy lekarze, specjaliści rozwoju dzieci - hulajnoga, której prowadzenie polega na balansowaniu ciałem sprzyja rozwojowi koordynacji, zmysłu równowagi oraz dużej motoryki. Maxi Micro to hulajnoga, która otrzymała prestiżową Red Dot Award, a Mini Micro Baby 3 w 1 została tuż po swoim debiucie w 2012 roku wybrana Zabawką Roku spośród 77 tysięcy innych prezentowanych na targach zabawek w Norymberdze największej na świecie imprezie branży zabawkarskiej. Została tez Zabawką Roku w Szwajcarii a rok później także w Polsce.

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie