Kalesony getry męskie termoaktywne termiczne X- Bionic Invent 4.0 Black

ID: G0287

[sprawdź opinie]

  • Producent: X-Bionic
  • Kod producenta: IN-YP05W19M B036
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • 270,00 zł 229,00 zł
  • oszczędzasz 41 zł

Potrzebujesz pomocy?

INVENT® to nagradzana bielizna termoaktywna z rozbudowaną funkcjonalnością dla osób o podstawowych wymaganiach. Teraz posiada opatentowany system 3D Bionic Sphere® .
Bielizna X-BIONIC® dla osób o podstawowych wymaganiach oferująca wszechstronną funkcjonalność dla większego komfortu w każdej dyscyplinie sportu. System 3D Bionic Sphere® na klatce piersiowej i plecach, niska kompresja oraz 11 dodatkowych technologii optymalizują gospodarowanie potem podczas aktywności.

 

Właściwości:

- Zastosowane technologie: THERMOSYPHON®, VENUS XT RIB, MacroSphere System, ProPrio-Padding, Innerlap AirConditioning Zone®, Air-Conditioning Channel® mit ZERO-Insulation, AirConditioningSpot, Aktiv-Bund

- Skład: 90% Polyamide, 5% Polypropylene, 5% Elastane 

- Kolor czarny/antracyt

 

 

X-Bionic to najbardziej zaawansowana technologicznie bielizna na rynku która:

- Zamienia pot w "energię”. Dzięki specjalnym technologiom wspiera organizm w procesie termoregulacji, oszczędza energię , którą możemy wykorzystać do aktywności fizycznej

- Utrzymuje najkorzystniejszą dla aktywności fizycznej, stałą temperaturę ciała 37°C - ogrzewa kiedy jest nam zimno i chłodzi gdy jest gorąco

- Wykonana jest z materiałów o charakterze bakteriostatycznym, przez co zapobiega rozwojowi bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu

- Produkowane są w nowoczesnej fabryce we Włoszech według najsurowszych norm europejskich, co zapewnia niezrównaną jakość i trwałość

- Produkt doceniony przez fachowców: nagrodzony ponad 300 razy na całym świecie

- 2 lata gwarancji

 


Technologie:

3D BIONIC SPHERE® SYSTEM
Opatentowany system 3D Bionic Sphere® zatrzymuje nieprzyjemną wilgoć, uczucie przegrzania podczas aktywności i zapobiega przed wychłodzeniem w trakcie przerwy od aktywności i odpoczynku.

 

VENUS XT RIB
Wertykalne kanały wentylacyjne dla większej wymiany powietrza i odprowadzania potu

 

IDEO-WAISTBAND

Zoptymalizowany pod względem ergonomii pas w biodrach, z dłuższym tyłem zachowuje odzież w miejscu nawet podczas ciągłego ruchu.

 

AirConditioningZone ™

Z punktu widzenia wydajności mięśniowej wewnętrzna część uda jest mniejreaktywna na zimno. Wszyscy instynktownie wiedzą, że "gdy nasze ręce są zimnemożemy je   ogrzać między udami. Pomaga to nam szybciejodbudować nasze ogólne poczucie ciepła. Innerlap AirConditioningZone został umieszczony w tym obszarze Precyzyjnie wykonana dzianina sprawia, że chłodzenie początkowo odbywa się  poprzez wymianę powietrzaTak szybko, jak zaczynamy się pocić  aktywuje się system odparowywania umieszczony bezpośrednio przy samej skórze.

 

 

Skin Nodor
Specjalny materiał, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów chroniąc nas jednocześnie przed reakcjami alergicznymi. Wykorzystuje włókna zawierające nieorganiczny składnik antybakteryjny, który na skutek wzrostu temperatury ciała, stopniowo uwalniany jest na zewnątrz w postaci jonów. Jony hamują wzrost mikroorganizmów, co przekłada się bezpośrednio na ograniczenie wydzielania się nieprzyjemnych zapachów oraz zapobieganie ich kumulowania się nawet podczas wieloletniego użytkowania.

 

Aktiv-Bund

Activ- Bund dopasowuje się do każdej sylwetki nie powodując dyskomfortu.

 

Komfort
Każdy komplet X-Bionic tworzony jest w oparciu o obszerną i popartą szeregiem badań i doświadczeń wiedzę z zakresu fizjologii człowieka. Najwyższej jakości materiały, najnowocześniejsze rozwiązania, kilkadziesiąt patentów - to wszystko czyni z odzieży X-Bionic najbardziej komfortową markę na rynku. Najwyższą jakość produktów powstających w instytucie X-Bionic potwierdzają niezależne testy przeprowadzone przez szwajcarski instytut EMPA oraz system certyfikacji Swiss Army.

 

Nagrody
X-Bionic to wielokrotny zwycięzca konkursów na najbardziej innowacyjną markę Świata w kategorii odzież sportowa (ponad 500 nagród i wygranych w testach organizowanych na całym świecie). Zespół projektowy pod wodzą prof. Bodo Lambertza swój spektakularny sukces zawdzięcza idealnemu połączeniu estetyki, innowacyjnych funkcji oraz najwyższej jakości w każdym produkcie.

 

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie