Kask rowerowy damski Bell Nomad W Mips Matt Black Grey

ID: 7118733#52-57

  • Producent: Bell
  • Kod producenta: 7118733
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h

Wymiary kasków:

S/M - 52-57 cm

  • 319,00 zł 282,00 zł
  • oszczędzasz 37 zł

Potrzebujesz pomocy?

Nie ma nic lepszego niż wsiadanie na rower i odkrywanie nowych i ekscytujących szlaków, a Nomad został zaprojektowany właśnie do tego.

Dzięki lekkiej konstrukcji In-mold i regulacji Ergo Fit, Nomad zapewnia wyjątkowy komfort bez względu na to, jak długo jeździsz na rowerze. Konstrukcja dostosowana do jazdy w terenie, a dzięki technologii MIPS możesz jeździć z pewnością siebie i skupić się na drodze przed sobą. Szlaki czekają, a dzięki naszemu kaskowi Nomad nie masz już wymówki aby wyjść i jeździć na swoich dwóch kółkach.

Szczegóły:

- 15 otworów wentylacyjnych
-  Normy CPSC Bicycle
- Zintegrowany MIPS (wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami) - MIPS został zaprojektowany w celu zmniejszenia sił rotacyjnych, które mogą wystąpić podczas niektórych upadków. Dzięki zintegrowaniu płaszczyzny poślizgu MIPS z systemem regulacji, jesteśmy w stanie zmniejszyć złożoność i wagę, tworząc kompaktowy, lepiej wentylowany kask, który jest bardziej dopasowany do głowy.
- Połączenie poliwęglanowej skorupy w procesie In-Mold - Proces, którego pionierem jest Bell, łączy zewnętrzną skorupę kasku z konstrukcją z pianki EPS, tworząc mocniejszy kask.
- Odpinany daszek
- Ergo Fit - Elegancki, łatwy w użyciu system dopasowania, umożliwiający regulację jedną ręką.
- Szybko regulowane klamry, które pomagają utrzymać paski płasko i odpowiednio ułożone. Niska waga pasków.
- Waga: 353 g

Zastosowane technologie:

INMOULD
Ochronny materiał EPS spieniany jest bezpośrednio w powłoce z poliwęglanu.

Tworzy lekki hełm o najwyższej odporności na uderzenia. Idealne połączenie zewnętrznej skorupy z poliwęglanu i wewnętrznej warstwy EPS.

MIPS
MIPS to skrót od angielskiej nazyw Multi-Directional Impact Protection System, który oznacza system ochrony przed wielokierunkowymi uderzeniami. Ten system ochrony mózgu został dyskretnie wbudowany we wnętrze kasku celem ograniczenia niebezpiecznych sił, oddziałujących podczas niespodziewanych upadków.

 

WYMIARY KASKÓW (OBWÓD GŁOWY W CM):

S/M 52-57 cm

 

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie