Skarpety Rowerowe X-Socks Bike Professional White

ID: X020370-W030

  • Producent: X-Socks
  • Kod producenta: X020370-W030
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: do 48h
  • Historia ceny
  • 89,99 zł 79,00 zł
  • oszczędzasz 10.99 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?


Skarpety sportopwe X SOCKS Bike Professional

 

X-Socks Bike Professional ® są idelanymi skarpetami do wszelkiej jazdy na rowerze, zarówno spokojnych treningów jak i do ekstremalnych zawodów.

Zastosowanie AirConditioning Channel ™ - specjalnych stref wentylacyjnych, zapewniających utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz optymalne odprowadzenie wilgoci na zewnątrz materiału.

Dodatkowe strefy ochronne na palcach i piętach zwiększają komfort użytkowania i zapobiegają otarciom.

Innowacyjne technologie użyte w produkcji zmniejszają napięcie ścięgna Achillesa oraz stabilizują staw skokowy.
Zapobiegają, przegrzaniu, uczuciu 'piekących stóp', otarciom i pęcherzom.

 

Traverse Airflow Channel System™

Zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Reguluje temperaturę podstawy stopy i odprowadza wilgoć oraz przegrzane powietrze w momencie, gdy stopa jest dociążona w bucie. W momencie odciążenia system pompuje do podstawy stopy świeże powietrze, które dopływa poprzez kanały Air Guides™ i główny kanał wentylacyjny umiejscowiony wzdłuż wewnętrznej strony goleni. Dzięki temu stopa pozostaje sucha. Na spodzie stopy znajduje się sieć mniejszych kanałów, które wspierają system wentylacji.

 

 

 

AirConditioning Channel™

Główny kanał wentylacyjny będący częścią systemu przepływu powietrza, który zapewnia wentylację stopy i nogi. Zbudowany z bardzo drobnego splotu wyjątkowo skutecznie przewodzi powietrze z anatomicznie uformowanej podstawy skarpety, poprzez jej wewnętrzne wgłębienie, do góry wzdłuż wewnętrznej strony golenia. Nawet ciasne obuwie nie przeszkadza w usuwaniu wilgotnego, przegrzanego powietrza na zewnątrz i dostarczaniu świeżego z powrotem. Zapobiega to powstawaniu pęcherzy. Wiadomo, że jeśli stopa jest sucha, powstawanie pęcherzy staje się mniej prawdopodobne.

Anatomicznie uformowane podstawy skarpety

Anatomicznie uformowane podstawy skarpety dla prawej i lewej nogi. Dzięki anatomicznej konstrukcji spodniej części skarpety stopa idealnie przylega do wkładki w bucie, dzięki czemu zminimalizowany jest ruch wewnątrz buta, co z kolei skutkuje lepszym "czuciem" obuwia i optymalizuje nacisk stopy na podłoże. Symetrycznie rozmieszczone kanały wentylacyjne powodują lepsze i szybsze odprowadzanie wilgoci.

 

 

Toe Protector

Asymetryczny ochraniacz nasady palców stopy, którego zadaniem jest amortyzacja wstrząsów i rozkładanie siły nacisku. Zabezpiecza również przed zimnem.

 

 

ToeTip Protector

Ochraniacz końców palców dostosowany do asymetrycznego wygięcia łuku palców stopy. Amortyzuje wstrząsy, niweluje ocieranie się palców o but i doskonale stabilizuje je w skarpecie. Wykonany z materiału Robur™ odpornego na przetarcia zapewnia najwyższy stopiem protekcji.

 

 

Lambertz-Nicholson Achilles Tendon Protector™

To część skarpety wykonana z włókien ROBUR™, materiału amortyzującego wstrząsy, a tym samym zmniejszającego ocieranie o but i powstawanie otarć naskórka. Specjalny ochraniacz ścięgna Achillesa projektu Lamberta-Nicholsona zapobiega nadwerężeniom tego wrażliwego ścięgna chroniąc je przez okalające poduszki, które tworzą strefę buforową pomiędzy stopą i butem i w ten sposób zapobiegają ocieraniu.

 

Heel Protector

Ochraniacz pięty - zabezpiecza pięty przed otarciem, i powstawaniem pęcherzy. Specjalnie dobrany materiał materiał zapewnia dodatkową wytrzymałość na przetarcia.

 

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie