Okulary sportowe Uvex Sportstyle 204 Green S3

ID: D0123

[sprawdź opinie]

  • Producent: Uvex
  • Kod producenta: 53052577
  • Dostępność: Zapytaj Zapytaj
  • Czas realizacji: 24h

Kod prod: 53052577

  • 79,90 zł 69,00 zł
  • oszczędzasz 10.9 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Okulary sportowe o dużej powierzchni soczewek.

 

Dzięki dużej powierzchni soczewek okulary Sportstyle 204 oferują swoim użytkownikom nie tylko maksymalne pole widzenia, ale również maksymalną ochronę oczu przed silnym promieniowaniem słonecznym. Okulary są nie tylko modne ale również chronią oczy. Okulary zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVa, UVB, UVC. Ponadto w szybie znajduje się specjalna powłoka Litemirror. Jest to lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Miękkie końcówki zauszników zapewniają wysoki komfort użytkowania.Okulary te znajdą zastosowanie w rożnego rodzaju aktywnościach sportowych, a zwłaszcza  podczas jazdy na rowerze. Dzięki swojemu lekkiemu wyglądowi stają się również modnym dodatkiem. Model dostępny aż w sześciu wersjach kolorystycznych.

 

 

Wśród głównych zalet modelu Sportstyle 204 należy zaliczyć:


- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
- Miękkie końcówki zauszników
- Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym

 

 

Zastosowane technologie:

 

LITEMIRROR
Zaawansowana technologia lustrzanych szyb to moda i funkcjonalność zarazem. Powłoka, składająca się z 18 warstw, to nie tylko modny wygląd, ale także całkowita ochrona przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promienie podczerwone są skutecznie odbijane i nie stwarzają zagrożenia dla oka.

 

100 % UVA, UVB, AND UVC PROTECTION
Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400nm. Wszystkie szyby chronią przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC, zgodnie z nazwą marki: uv-ex = ultraviolet excluded/promieniowanie wykluczone.

 

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie