Rolki damskie K2 Alexis Boa

ID: Z0082

[sprawdź opinie]

 • Producent: K2
 • Kod producenta: 3050100
 • Dostępność: Jest Jest
 • Czas realizacji: 24h

wysyłka gratis

Kod prod: 3050100

 • 799,00 zł 499,00 zł
 • oszczędzasz 300 zł

Potrzebujesz pomocy?

Rolki K2 Alexis BOA to idealny wybór dla kobiet do codziennej, rekreacyjnej jazdy.

Damskie rolki K2 ALEXIS BOA to najlepiej zaprojektowane damskie rolki K2 w historii marki. Połączenie K2 Softboot z BOA Closure System tworzy niespotykane dotąd dopasowanie rolki do stopy, łatwość zakładania i zdejmowania oraz komfort podczas jazdy. W zestawie znajdziemy też aluminiową ramę oraz cholewkę Stability Plus, które sprostają prędkościom generowanymi przez łożyska ILQ-7 i kółka 84 mm.

Technologie:

 • BOA - Przez lata K2 eksperymentowało z unikatowym systemem zapięcia, który zapewniałby doskonałe dopasowanie rolki. Badania podczas maratonów i sesje projektowe dowiodły, iż nic nie jest w stanie zbliżyć się do płynnego, równego rozłożenia wsparcia i opasania, jaki zapewnia BOA Closure System. Szybkie zakładanie i zdejmowanie rolki w połączeniu z komfortem i prostotą obsługi czyni z tego systemu najlepszy sposób na zapinanie rolek.
 • Softboot - w 1994 roku marka K2 zrewolucjonizowała rynek, wprowadzając w świat rolkarstwa miękkiego buta. K2 Softboot to opatentowana technologia, czyniąca jazdę nie tylko dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także czystą przyjemnością.
 • Stability Plus - ten typ cholewki ustanawia standardy dotyczące dopasowania, komfortu i bezpieczeństwa w kwestii cholewek rolkowych. Jest idealnym połączeniem wsparcia, eliminując jednocześnie zbędną, dodatkową wagę rolki.
 • D.C. Aluminium Frame- wysokiej jakości aluminiowa płoza DC Aluminium zapewniająca optymalne połączenie prędkości i stabilności.
 • Łożyska ILQ-7 - Zastosowano wysokiej jakości łożysk ILQ 7 do kół o średnicy 84mm zapewniające szybkość, zwrotność oraz płynący z tego połączenia komfort jazdy.


Grupa rolek K2 FITNESS stanowi najpopularniejszą linię rolek przeznaczonych do rekreacyjnej jazdy - dzięki czemu są najczęściej kupowaną grupą rolek w kolekcji K2. Rolki rekreacyjne FITNESS to olbrzymia uniwersalność konstrukcji jak i zastosowania. Użyte materiały i rozwiązania technologiczne zapewnią komfort, dobrą wentylację i trzymanie stopy. Znakomicie nadają się do rekreacyjnej jazdy, stanowią również idealny wybór do regularnej jazdy w celu poprawienia formy fizycznej.


 

Cholewka
Stability Plus

Płoza
aluminiowa DC

Kółka
84mm 80A

Łożyska
ILQ-7

Wiązanie
BOA + klamra + pasek na rzep pod kątem 45º
Tabela rozmiarów:

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie