Bluza męska termoaktywna termiczna X- Bionic Invent 4.0 Black

ID: G0295

[sprawdź opinie]

  • Producent: X-Bionic
  • Kod producenta: IN-WT06W19M B036
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • 280,00 zł 229,00 zł
  • oszczędzasz 51 zł

Potrzebujesz pomocy?

INVENT® to nagradzana bielizna termoaktywna z rozbudowaną funkcjonalnością dla osób o podstawowych wymaganiach. Teraz posiada opatentowany system 3D Bionic Sphere® .
Bielizna X-BIONIC® dla osób o podstawowych wymaganiach oferująca wszechstronną funkcjonalność dla większego komfortu w każdej dyscyplinie sportu. System 3D Bionic Sphere® na klatce piersiowej i plecach, niska kompresja oraz 11 dodatkowych technologii optymalizują gospodarowanie potem podczas aktywności.

 

Właściwości:

- Zastosowane technologie: 3D BIONIC SPHERE® SYSTEM, IDEO-WAISTBAND, ISO-Pads, ProPrio-Padding, Air-Conditioning Channel® with ZERO-Insulation, Air Guides®, Sweat Traps®, Fitting Ribs, AirConditioningSpot, Wallaby Struktur, MicroDiffuser

- Skad: 94% Polyamide, 3% Polypropylene, 3% Elastane

- Kolor czarny

 

X-Bionic to najbardziej zaawansowana technologicznie bielizna na rynku która:

- Zamienia pot w "energię”. Dzięki specjalnym technologiom wspiera organizm w procesie termoregulacji, oszczędza energię , którą możemy wykorzystać do aktywności fizycznej

- Utrzymuje najkorzystniejszą dla aktywności fizycznej, stałą temperaturę ciała 37°C - ogrzewa kiedy jest nam zimno i chłodzi gdy jest gorąco

- Wykonana jest z materiałów o charakterze bakteriostatycznym, przez co zapobiega rozwojowi bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu

- Produkowane są w nowoczesnej fabryce we Włoszech według najsurowszych norm europejskich, co zapewnia niezrównaną jakość i trwałość

- Produkt doceniony przez fachowców: nagrodzony ponad 300 razy na całym świecie

- 2 lata gwarancji


Technologie:


3D BIONIC SPHERE® SYSTEM
Opatentowany system 3D Bionic Sphere® zatrzymuje nieprzyjemną wilgoć, uczucie przegrzania podczas aktywności i zapobiega przed wychłodzeniem w trakcie przerwy od aktywności i odpoczynku.

 

 

IDEO-WAISTBAND

Zoptymalizowany pod względem ergonomii pas w biodrach, z dłuższym tyłem zachowuje odzież w miejscu nawet podczas ciągłego ruchu.

 

Air Conditioning Channel

The AirConditioning Channel® to system wentylacji z kanałami, które owijają się wokół ciała, stale odprowadzając wilgoć i ciepło. Umożliwiają one przepływ świeżego powietrza do okolic ciała normalnie niedostępnych . Badania wykazały, że obszar klatki piersiowej to optymalna strefa dla szybkiego i skutecznego chłodzenia. Wymiana świeżego powietrza przez system kanałów chłodzi obszar klatki piersiowej, bez rozprzestrzeniania się wrażenia chłodu w całym ciele. Stały przepływ powietrza wzdłuż AirConditioning Channel® skutecznie odprowadza wilgoć z dala od stref potowych.

Sweat Traps

Aby zapobiec nadmiernej wilgoci spowodowanej poceniem się X-Bionic wyprodukował SweatTraps®. Paski te gromadzą w sobie pot, który następnie odprowadzany jest od skóry przez powierzchnię Expander™.

Komfort

Każdy komplet X-Bionic tworzony jest w oparciu o obszerną i popartą szeregiem badań i doświadczeń wiedzę z zakresu fizjologii człowieka. Najwyższej jakości materiały, najnowocześniejsze rozwiązania, kilkadziesiąt patentów - to wszystko czyni z odzieży X-Bionic najbardziej komfortową markę na rynku. Najwyższą jakość produktów powstających w instytucie X-Bionic potwierdzają niezależne testy przeprowadzone przez szwajcarski instytut EMPA oraz system certyfikacji Swiss Army.

 

 

Nagrody
X-Bionic to wielokrotny zwycięzca konkursów na najbardziej innowacyjną markę Świata w kategorii odzież sportowa (ponad 500 nagród i wygranych w testach organizowanych na całym świecie). Zespół projektowy pod wodzą prof. Bodo Lambertza swój spektakularny sukces zawdzięcza idealnemu połączeniu estetyki, innowacyjnych funkcji oraz najwyższej jakości w każdym produkcie.

 

 

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie