O firmie

Firma Trojan Sport istnieje na polskim rynku już od ponad 15 lat. W okresie letnim w naszym asortymencie znajdą Państwo rowery, hulajnogi, rolki i wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy. Jednak naszym głównym obszarem działalności jest sprzęt narciarski (zjazdowy i biegowy) oraz sprzęt snowboardowy. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu zarówno nowego jak i używanego. Znajdziesz u Nas również markową odzież, kaski ochronne i inne profesjonalne akcesoria niezbędne podczas szusowania. Ofertą sprzętu zimowego i dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie poświęconej sprzętowi zimowemu: www.trojansport.pl.

sklep trojan sport nowy sacz


W sezonie zimowym jesteśmy autoryzowanym dealerem na Polskę. renomowanych austriackich marek Fischer, Head i Volkl.

Towar oferowany przez naszą firmę sprowadzany jest przez nas prosto od producentów – dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanego przez Nas sprzętu w najniższych cenach.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu, dbałości o Klienta, szerokiemu asortymentowi i możliwości pozostawienia własnego sprzętu w ramach rozliczenia grono naszych Klientów z sezonu na sezon wzrasta. Zadowolenie i satysfakcja klienta to cel, który Nasza firma stawia na pierwszym miejscu w naszej codziennej działalności.

Sprzedaż stacjonarną prowadzimy w naszych sklepach na terenie małopolski. W Nowym Sączu i Bereście koło Krynicy Zdrój. Sprzedaż internetową prowadzimy poprzez sklep internetowy – www.trojansport.pl, a także wystawiamy nasze produkty na aukcjach na Allegro.

Od kilku lat systematycznie poszerzamy nasz asortyment. Od sezonu 2015/2016 posiadamy maszynę Fischer'a Vacuum Fit, dzięki której dopasowanie buta narciarskiego stało się... czystą formalnością!

Narciarstwo jest dla nas nie tylko pracą, ale także wielką pasją, którą "zarażeni" jesteśmy już od dzieciństwa. Z wielką przyjemnością pomagamy w indywidualnym doborze dobrego i odpowiedniego sprzętu. Zajmujemy się także profesjonalnym serwisem nart zjazdowych i desek snowboardowych.

 

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie