Trojan Sport Lato - opinie o Nas

W Trojan Sport na pierwszym miejscu zawsze jest Klient. Profesjonalna obsługa, szybki i intuicyjny proces zakupowy to nasze priorytety. Opinie naszych Klientów są dla nas bardzo ważne abyśmy mogli stale podnosić poziom obsługi. Strona ta została stworzona dla osób szukających rzetelnych opinii o naszej firmie, pochodzących z wiarygodnych źródeł. Poniżej znajdą Państwo opinie na temat Naszej firmy z najbardziej rzetelnych i opiniotwórczych źródeł w polskim Internecie. Źródła podane są wraz z linkami do oryginalnych wersji opinii na temat naszej firmy.

1. Opinie z programu "Zaufane opinie"

Nasza firma bierze udział w programie "Zaufane Opinie", który jest najpopularniejszym systemem rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. System ten opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w danym sklepie internetowym. Fakt, że opinie pochodzą bezpośrednio od klientów, stanowi dużą przewagę nad zwykłymi opiniami, które może wystawić każdy.

opinie trojan sport ceneo
Program "Zaufane Opinie" Ceneo

 

Poniżej można znaleźć wybrane pozytwne opinie na temat naszej firmy Trojan Sport z programu "Zaufane Opinie". Przypominamy, że opinie wystawiane są przez użytkowników, którzy faktycznie dokonali zakupów w Naszym sklepie.

zaufane opinie trojan sport

Oczywiście nie jesteśmy idealni i również czasami zdarzają się negatywne komentarze, aczkolwiek w przypadku "Zaufanych Opinii" nawet większość naszych negatywnych komentarzy tak naprawdę jest pozytywna ;-).

trojan sport opinie 
2. Opinie użytkowników Google.

Poniżej można zobaczyć opinie użytkowników z wyszukiwarki Google. Google to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie, której zadaniem jest dostarczenie jak najdokładniejszych i najbardziej przydatnych informacji dla klienta.


opinie google

 

3. Opinie użytkowników Facebook'a

Poniżej można zobaczyć opinie użytkowników naszego Fanpage'a na Facebook'u, gdzie również opinie wystawiają autentyczni użytkownicy.

facebook opinie

 

4. Opinie użytkowników Allegro

Na najpopularniejszym polskim serwisie aukcyjnym Allegro.pl jesteśmy już prawie 15 lat. Posiadamy tysiące pozytywnych komentarzy. Na Allegro nie prezentujemy naszego całego asortymentu a jedynie wybrane produkty. Kompletną ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej www.trojansport.pl

Poniżej zrzut ekranu z naszego konta na Allegro.

trojan sport opinie allegro

Z biegiem czasu będziemy dodawać kolejne opinie o naszej firmie z wiarygodnych źródeł aby pomóc Państwu w wyborze najlepszego dostawcy sprzętu sportowego.

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie