Hulajnoga Micro Cruiser Pink 2024

ID: SA0170

wysyłka gratis
  • Producent: Micro
  • Kod producenta: SA0170
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: do 24h

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Dwukołowa hulajnoga Micro Cruiser to nowa, całkowicie odmieniona propozycja od renomowanej firmy Micro. Ten model hulajnogi przeznaczony jest dla dzieci od 8 roku życia. Hulajnoga Micro Cruiser posiada duże 200mm koła znane z dużych hulajnóg dla dorosłych, a także szeroką kierownice w zupełnie nowym kształcie. Te udoskonalenia pozwalają na szybszą i bardziej komfortową jazdę również po nierównym terenie. Maksymalny limit to aż 100kg dają możliwość jazdy na hulajnodze nawet do 12 roku życia, a także przekazania jej na młodszego brata czy siostrę bez utraty jakości. 

Dodatkowo hulajnoga Micro Cruiser:

- posiada duże 200mm koła znane z dużych hulajnóg dla dorosłych

- jest wyjątkowo lekka, dzięki czemu dzieciom bardzo łatwo z niej korzystać

- ma kierownicę, którą można łatwo dostosować do wzrostu dziecka, dzięki czemu dosłownie rośnie razem z nim

- posiada rowerową kierownicę dzięki, której jazda jest jeszcze stabilniejsza

SPECYFIKACJA
WIEK Od 8 lat
RODZAJ PRODUKTU hulajnoga dwukołowa
ROZMIAR KÓŁ 200 / 200 mm
RODZAJ KÓŁ  Poliuretan
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 100 kg
KIEROWNICA Regulowana od 60 do 88 cm
PODEST 30x11 cm
HAMULEC Tylnego koła
WAGA 4,5 kg
SKŁADANA Tak
DODATKOWE Podnóżka, błotniki

 

Hulajnoga Micro Cruiser zachęca nie tylko do ruchu, ale również pomaga w prawidłowym rozwoju. Dziecko korzystając z hulajnogi doskonale rozwija się ruchowo, a przy tym zużywa nadmiar energii w zdrowy i bezpieczny sposób. Hulajnoga zaprojektowana jest tak, że dziecko bez trudu się na niej porusza przy okazji świetnie się bawiąc. Rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Ponadto ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i układ odpornościowy dziecka. Hulajnoga Micro Cruiser to gwarancja doskonałej zabawy i dobrze spędzonego czasu na zewnątrz. Jeżeli tylko chcemy uatrakcyjnić hulajnogę w każdej chwili możemy wzbogacić ją o dodatkowe akcesoria takie jak dzwonek, pokrowiec na bidon oraz torebkę lub plecak.

 


Wymyślone, zaprojektowane, przetestowane w Szwajcarii hulajnogi Micro niezmiennie cieszą się opinią doskonałych pod względem technicznym i świetnie zaprojektowanych produktów. Nie bez powodu to ulubione hulajnogi Hugh Jackmanna, Davida Camerona czy Madonny. W kreowaniu Mini Micro wzięli udział również szwajcarscy lekarze, specjaliści rozwoju dzieci - hulajnoga, której prowadzenie polega na balansowaniu ciałem sprzyja rozwojowi koordynacji, zmysłu równowagi oraz dużej motoryki. Maxi Micro to hulajnoga, która otrzymała prestiżową Red Dot Award, a Mini Micro Baby 3 w 1 została tuż po swoim debiucie w 2012 roku wybrana Zabawką Roku spośród 77 tysięcy innych prezentowanych na targach zabawek w Norymberdze największej na świecie imprezie branży zabawkarskiej. Została tez Zabawką Roku w Szwajcarii a rok później także w Polsce.

 

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie