Hulajnoga Micro Sprite Pink 2021

ID: Z0044

  • Producent: Micro
  • Kod producenta: SA0027
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h

wysyłka gratis

Kod prod: SA0027

  • 429,00 zł

Potrzebujesz pomocy?

Klasyczna hulajnoga Micro Sprite to idealny wstęp do dwukołowych hulajnóg. Idealne rozwiązanie dla dzieci które zakończyły przygodę z trzykołowymi lub dla starszych osób rozpoczynających przygodę z hulajnogami. Niesamowita trwałość i niska waga to główne zalety tego klasycznego już modelu.

SPECYFIKACJA:

WIEK od 5 lat
RODZAJ PRODUKTU hulajnoga dwukołowa
ROZMIAR KÓŁ 120 / 100 mm
RODZAJ KÓŁ poliuretan
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 100 kg
KIEROWNICA regulowana od 65 do 90 cm
PODEST 34x10 cm
HAMULEC tylnego koła
WAGA 2,9 kg
SKŁADANA tak
INNE podnóżka


micro sprite tech

Hulajnogę Micro Sprite można w bardzo łatwy sposób składać - wszystko za sprawą jednego przycisku. Dodatkowo składane rączki powodują, że złożona hulajnoga zajmuje bardzo mało miejsca - bez problemu schowamy ją w szafce na siłowni czy pod krzesłem w pracy czy szkole.

Przy maksymalnym wysunięciu kierownicy na hulajnodze Sprite mogą jeździć osoby do 180 centymetrów wzrostu.

Ta uniwersalna aluminiowa hulajnoga od kilkunastu już lata jest idealnym środkiem transportu dla uczniów oraz dorosłych przemieszczających się w miejskiej dżungli. Przeznaczona dla dzieci i osób dorosłych do wagi 100 kilogramów. 

Wymyślone, zaprojektowane, przetestowane w Szwajcarii hulajnogi Micro niezmiennie cieszą się opinią doskonałych pod względem technicznym i świetnie zaprojektowanych produktów. Nie bez powodu to ulubione hulajnogi Hugh Jackmanna, Davida Camerona czy Madonny. Wysokiej jakości materiały, gładkie poliuretanowe koła i mocna konstrukcja ze sztywnym podestem powodują, że model ten najlepiej sprawdzi się na gładkich, asfaltowych powierzchniach.

 
jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie