Jeździk i Hulajnoga Micro Mini2Go Deluxe Plus Blue 2023

ID: MMD034

wysyłka gratis
  • Producent: Micro
  • Kod producenta: MMD034
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: do 48h
  • Historia ceny
  • 699,00 zł 549,00 zł
  • oszczędzasz 150 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Mini2Go Deluxe Plus renomowanej szwajcarskiej firmy Micro to najlepszy towarzysz dzieci od 1,5 do 5 roku życia. Ta sprytna zabawka dostosowuje się do potrzeb dziecka. Dla maluchów jest jeździkiem z drążkiem do pchania, a dla starszych dzieci hulajnogą. Mini2Go posiada szufladę, do której można włożyć ulubione zabawki i którą można wyjąć do zabawy. Szufladkę można też zdemontować i zostawić w domu a Mini2Go używać tylko jako jeździka. Mini2Go w wersji Plus posiada w zestawie drążek, dzięki któremu można dyskretnie pomóc dziecku pchając hulajnogę i sterować nią. Gdy dziecko jest już większe Mini2go można bez trudu zamienić w klasyczną hulajnogę Mini Micro. Wersja Deluxe to wytrzymalszy podest, większy zakres regulacji kierownicy i dodatkowe kolory.

SPECYFIKACJA
WIEK Od 1 do 5 lat
RODZAJ PRODUKTU hulajnoga trzykołowa
ROZMIAR KÓŁ 120 / 80 mm
RODZAJ KÓŁ  Poliuretan
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 20 kg siedzisko, 35 kg hulajnoga
KIEROWNICA Regulowana od 48 do 68 cm
PODEST 30x11 cm elastyczne tworzywo
HAMULEC Tylnego koła
WAGA 2,5 kg hulajnoga / 3,6 kg jeździk
SKŁADANA Wyjmowana kierownica
DODATKI Regulowana wysokość drążka do pchania, pojemnik na zabawkiPomysł, żeby umieścić dwa kółka z przodu pojazdu, a podest zawiesić blisko ziemi, sprawia, że Mini2Go jest wyjątkowo stabilna i bezpieczna dla dziecka. Unikalny mechanizm skręcania pomaga wykształcić zmysł równowagi u dzieci i uczy balansowania ciałem.

Wysokiej jakości materiały, gładkie poliuretanowe koła i elastyczna, mocna konstrukcja przekładają się na komfort jazdy. Bez wysiłku i bez hałasu. Wytrzymałe, lekkie, sprawdzające się w domu i na dworze, Mini2Go to wybór najwyższej jakości. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji "obsługa" hulajnogi nawet przez najmłodszych nie stanowi żadnego problemu.


Wymyślone, zaprojektowane, przetestowane w Szwajcarii hulajnogi Micro niezmiennie cieszą się opinią doskonałych pod względem technicznym i świetnie zaprojektowanych produktów. Nie bez powodu to ulubione hulajnogi Hugh Jackmanna, Davida Camerona czy Madonny. W kreowaniu Mini Micro wzięli udział również szwajcarscy lekarze, specjaliści rozwoju dzieci - hulajnoga, której prowadzenie polega na balansowaniu ciałem sprzyja rozwojowi koordynacji, zmysłu równowagi oraz dużej motoryki. Maxi Micro to hulajnoga, która otrzymała prestiżową Red Dot Award, a Mini Micro Baby 3 w 1 została tuż po swoim debiucie w 2012 roku wybrana Zabawką Roku spośród 77 tysięcy innych prezentowanych na targach zabawek w Norymberdze największej na świecie imprezie branży zabawkarskiej. Została tez Zabawką Roku w Szwajcarii a rok później także w Polsce.

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie