Kask dziecięcy Micro Smok Dragon 3D

ID: AC2268BX

wysyłka gratis
  • Producent: Micro
  • Kod producenta: AC2268BX
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: do 24h

Wymiary kasków:

S - 48-53 cm

M - 52-56 cm

Potrzebujesz pomocy?

Kask Micro to zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych kask typu orzeszek, który nadaje się nie tylko na hulajnogę, ale także rower, rowerek biegowy, rolki i wszelkie formy aktywności wymagającej zabezpieczenia głowy. Szeroka gama kolorystyczna z pewnością zadowoli najwybredniejszych małych sportowców, którzy będą się wyróżniać spośród innych.

Najważniejszy jest jednak fakt, iż kask Micro zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Chroni potylicę, co jest szczególnie ważne w aktywnościach podczas których istnieje ryzyko upadku do tyłu. Zastosowana w budowie kasku technologia in-mold zapewnia niską wagę, solidną konstrukcję, maksymalną ochronę przy upadku i wstrząsach. Skorupa kasku wykonana jest z wytrzymałego materiału ABS, a wnętrze wypełnia wysokiej gęstości pianka styropianowa EPS. Kask posiada aż 8 otworów wentylacyjnych, a idealne dopasowanie można osiągnąć przez regulację pokrętła z tyłu kasku i przesunięcie paska pod brodą zapinanego na klamrę magnetyczną Fidlock. 

Pokrętło z tyłu kasku umożliwia idealne dopasowanie kasku i jest wyposażone w zintegrowaną czerwoną diodę LED, dzięki której Twoje dziecko jest wyraźnie widoczne podczas jazdy na hulajnodze lub rowerze.

SPECYFIKACJA
SKORUPA Technologia in-mold
WENTYLACJA 8 otworów wentylacyjnych
DODATKOWO Światełko LED z tyłu kasku
BEZPIECZEŃSTWO Certyfikat EN 1078
SZEROKOŚĆ Szerokość regulowana pokrętłem, paski mocujące z klamrą magnetyczną Fidlock, wkładki wyścielające
ROZMIARY

S 48-53 cm

M 52-56 cm

WAGA

S - 250-300 g

M -285-335 g

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie