Hulajnoga Mini Micro Deluxe Foldable Ruby Red 2023 składana

ID: MMD101

wysyłka gratis
  • Producent: Micro
  • Kod producenta: MMD101
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: do 24h
  • Historia ceny
  • 499,00 zł 449,00 zł
  • oszczędzasz 50 zł

Potrzebujesz pomocy?

Hulajnoga Mini Micro Deluxe Foldable (składana) to ulepszona wersja bestsellera Mini renomowanej szwajcarskiej firmy Micro, która oferuje teraz nowy, intuicyjny mechanizm składania. Hulajnogę można teraz złożyć jednym kliknięciem i jedną ręką, co ułatwia schowanie w wózku rodzeństwa, samochodzie, a nawet torbie.

Pomysł, żeby umieścić dwa kółka z przodu pojazdu, a podest zawiesić blisko ziemi, sprawia, że Mini Micro Deluxe jest wyjątkowo stabilna i bezpieczna dla dziecka. Unikalny mechanizm skręcania pomaga wykształcić zmysł równowagi u dzieci i uczy balansowania ciałem. Główna różnica w porównaniu z "klasycznym" modelem Mini Micro to regulowana kierownica.

SPECYFIKACJA
WIEK Od 2 do 5 lat
RODZAJ PRODUKTU hulajnoga trzykołowa
ROZMIAR KÓŁ 120 / 80 mm
RODZAJ KÓŁ  Poliuretan
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE 35 kg
KIEROWNICA Regulowana od 48 do 68 cm
PODEST 30x11 cm elastyczne tworzywo
HAMULEC Tylnego koła
WAGA 2,1 kg
SKŁADANA Tak

 

Wysokiej jakości materiały, gładkie poliuretanowe koła i elastyczna, mocna konstrukcja przekładają się na komfort jazdy. Bez wysiłku i bez hałasu. Największą frajdę daje unikalny mechanizm skręcania - dziecko na Mini Micro balansuje ciałem, by skręcić w lewo lub prawo. Bez trudu panuje nad pojazdem i świetnie się bawi. Przy okazji rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Wytrzymałe, lekkie, sprawdzające się w domu i na dworze, hulajnogi Mini Micro to wybór najwyższej jakości. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji "obsługa" hulajnogi nawet przez najmłodszych nie stanowi żadnego problemu.


mini micro deluxe nowosci


Hulajnoga Mini MICRO Deluxe zdobyła następujące nagrody:

mini micro deluxe nagrody

 

Wymyślone, zaprojektowane, przetestowane w Szwajcarii hulajnogi Micro niezmiennie cieszą się opinią doskonałych pod względem technicznym i świetnie zaprojektowanych produktów. Nie bez powodu to ulubione hulajnogi Hugh Jackmanna, Davida Camerona czy Madonny. W kreowaniu Mini Micro wzięli udział również szwajcarscy lekarze, specjaliści rozwoju dzieci - hulajnoga, której prowadzenie polega na balansowaniu ciałem sprzyja rozwojowi koordynacji, zmysłu równowagi oraz dużej motoryki. Maxi Micro to hulajnoga, która otrzymała prestiżową Red Dot Award, a Mini Micro Baby 3 w 1 została tuż po swoim debiucie w 2012 roku wybrana Zabawką Roku spośród 77 tysięcy innych prezentowanych na targach zabawek w Norymberdze największej na świecie imprezie branży zabawkarskiej. Została tez Zabawką Roku w Szwajcarii a rok później także w Polsce.

mini micro deluxe walory

 

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie