Kask rowerowy Uvex Unbound Mips Black Mat 2023

ID: 41098901

wysyłka gratis
  • Producent: Uvex
  • Kod producenta: 41098901
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: do 24h

Wymiary kasków:

S/M - 54-58 cm

L/XL - 58-62 cm

  • Historia ceny
  • 420,00 zł 369,00 zł
  • oszczędzasz 51 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Na wszystkich szlakach rowerowych: uniwersalny kask MTB Uvex Unbound zapewnia pierwszorzędną wydajność w każdym terenie. Zintegrowany system MIPS zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami w najgorszym przypadku.

Podjazdy, zjazdy, kamienie, korzenie czy ścieżki szutrowe - wycieczki MTB są różnorodne. Poszukiwane są wszechstronne cechy dla wszechstronnych rowerzystów. Taki jest Uvex unbound - odporny na uderzenia kask z 23 otworami wentylacyjnymi, siatką przeciw owadom i regulowanym daszkiem, który został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Jego koncepcja bezpieczeństwa oparta jest na zintegrowanym systemie MIPS. W przypadku zderzenia MIPS skutecznie zmniejsza siły działające na mózg, zapewniając w ten sposób dodatkową ochronę rowerzysty. Waga kasku to ok 320g. 

 

Specyfikacje:

- Technologia Double Inmould- w technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja. Natomiast w technologii double inmould zachowane są wszystkie zalety technologii Inmould, jednak dzięki dodatkowej polikarbonowej osłonie, która pokryta jest dolna część kasku zwiększona zostaje żywotność kasku oraz ochrona przed jego uszkodzeniami.
- MIPS (Multi Impact Protection System) - System ochrony głowy, który zmniejsza siłę uderzenia. Zastosowana wyściółka ma niski współczynnik tarcia, co umożliwia ruch ślizgowy (przesunięcie 10-15 mm we wszystkich kierunkach). To sprawia, że siła uderzeniowa oddziałująca na mózg jest zmniejszona, a głowa jest chroniona przed nadmiernym wstrząsem.
- Spełniający normy: EN 1078 / TÜV GS / CE
- System Monomatic- to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki
- 23 kanałów wentylacyjnych
- Siatka chroniąca przed owadami
- Ruchomy daszek
- Wyjmowana wyściółka typu vent- przyjemna dla skóry, szybkoschnąca, wyjmowana i nadająca się do prania wyściółka. Wysokiej jakości, odprowadzający wilgoć materiał, który pozostawia skórę suchą.
- System IAS, który pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki
- System FAS, pozwalający na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, nawet podczas gwałtownego uderzenia

 

Zastosowane technologie:

MIPS
System ochrony przed wielokierunkowymi uderzeniami. Ten system ochrony mózgu został dyskretnie wbudowany we wnętrze kasku celem ograniczenia niebezpiecznych sił, oddziałujących podczas niespodziewanych upadków.

MONOMATIC SYSTEM
Zamek monokrystaliczny uvex można otwierać i zamykać jedną ręką.

FAS
Fas adapting system pozwala na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.

 

INMOULD
Ochronny materiał EPS spieniany jest bezpośrednio w powłoce z poliwęglanu.

Tworzy lekki hełm o najwyższej odporności na uderzenia. Idealne połączenie zewnętrznej skorupy z poliwęglanu i wewnętrznej warstwy EPS.

IAS 3D SYSTEM

Głowy różnią się nie tylko obwodem; różnią się również wysokością.
System Uvex IAS 3D oferuje możliwość dopasowania również na głębokość osadzenia kasku zgodnie z rozmiarem głowy. 

 

WYMIARY KASKÓW (OBWÓD GŁOWY W CM):

M 54-58 cm
L 58-62 cm

 

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie