Okulary sportowe Uvex Sportstyle 223 Black Orange S1

ID: 5309822212

  • Producent: Uvex
  • Kod producenta: 5309822212
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas realizacji: 24h

Potrzebujesz pomocy?

Okulary Sportstyle 223 to model o bardzo sportowym kształcie, może być użytkowany zarówno przez rowerzystów, osoby jeżdżące na rolkach, biegające. Sprawdzą się także na wycieczkach górskich czy podczas nordic walking. Okulary zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Ponadto w szybie okularów znajduje się lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Miękkie noski oraz miękkie końcówki zauszników sprawiają, że okulary użytkuje się w sposób bardzo wygodny. 

Główne zalety:

- Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC

- Sportowy design

- Lustrzana powłoka Litemirror, odbija światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym

- Elastyczne, miękkie noski i zauszniki

 

Zastosowane technologie:

LITEMIRROR
Lustrzane soczewki wyglądają modnie - podczas ciężkiej pracy. Zapewniają dodatkową ochronę przed promieniem podczerwonym, odbija go oraz utrzymuje z dala od oczu.

UV PROTECTION
Filtry absorbujące promieniowanie UV wbudowane bezpośrednio w surowiec chronią siatkówkę w 100% przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm.
Wszystkie soczewki zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy naszej firmy.
uv-ex = z wyłączeniem promieniowania ultrafioletowego

 

MIĘKKIE NOSKI/ MIĘKKIE KOŃCÓWKI NAUSZNIKÓW

Miękkie i stabilne noski i końcówki zauszników wykonane są z antyalergicznego materiału. Zapewniają komfort noszenia i utrzymania okularów we właściwym miejscu.

 

 

Kod prod: S530868

Kod prod: S530868

Kod prod: S530868

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie