Rowerek Biegowy Puky LR Ride Biało Różowy

ID: J0152

[sprawdź opinie]

 • Producent: Puky
 • Kod producenta: 4083
 • Dostępność: Jest Jest
 • Czas realizacji: 24h

Kod prod: 4083

 • 729,00 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Biało różowy amortyzowany rowerek biegowy LR RIDE to model z najnowszej oferty firmy Puky. Zalecany dla dzieci w wieku od 3 lat o wzroście minimum 90 cm. Rower posiada regulację wysokości siodełka od 38 do 48 cm oraz kierownicy od 51 do 53 cm. Aluminiowa, sportowa rama wyposażona w amortyzator. Bezpieczna kierownica (zabezpieczenia uchwytów, osłona oraz brak blokady skrętu). Pompowane 12 calowe opony. Niemiecka jakość Made in Germany. Waga tego rowerka to 3,6 kg.

 

Wiek
od 3 lat

Wzrost dziecka
od 90 cm

Koła
2 pneumatyczne koła szprychowe (12x2,0) na łożyskach kulkowych

Siodełko
regulowane na wysokości od 34 do 45  cm (licząc od podłoża)

Kierownica
regulowane wysokości od 49 do 57 cm (licząc od podłoża)

Wysokość
najniższa do siodełka  34 cm 

Waga
3,6 kg

Specyfikacja:

 • Rama
  Rowerek biegowy Puky LR RIDE posiada białą, sportową ramę przystosowaną do potrzeb małego rowerzysty. Niski profil ramy ułatwia zajmowanie pozycji na rowerze. Rower zalecany jest dla dzieci od 3 roku życia, zalecamy z doświadczeniem jazdy na biegówce :) Rower wyposażony jest w amortyzowany tylny wahacz. Funkcję amortyzatora spełnia czerwony element z elastomeru, który umieszczono między wahaczem a ramą rowerka. Ramę, wahacz oraz widelec wykonano z aluminium co czyni model LR RIDE najlżejszym w ofercie Puky. Rowerek wyposażono w stery a-head. Malowanie proszkowe zapewnia powłokę odporną na zarysowania.

  Kierownica
  Kierownica w rowerku biegowym powinna być ustawiona w ten sposób aby zapewniała komfortową pozycję dziecka. Zakres regulacji wysokości kierownicy w rowerku biegowych LR Ride jest niewielki i wynosi 51 do 53 cm. Kierownica posiada czarne, gumowe uchwyty poszerzone na końcach. Sprawiają one, że rączki dziecka nie zsuwają się kierownicy oraz chronią je przed niepotrzebnymi otarciami. Zabezpieczeniem kierownicy jest czarna osłona kierownicy i wspornika w formie materiałowej poduszeczki z napisem PUKY. Chroni główkę dziecka przed uderzeniem w metalową kierownicę podczas wywrotki lub zachwiania równowagi.

  Siodełko
  Siodełko w rowerku biegowym powinno być ustawione w taki sposób by dziecko w pozycji siedzącej mogło stopami swobodnie dostać do podłoża przy lekko ugiętych nóżkach. W rowerku biegowym Puky LR Ride wysokości siodełka można regulować od 38 do 48 cm. Miękkie siodełko o ergonomicznym kształcie zapewnia stabilną pozycję dziecka na rowerku oraz wspiera ruchy biegowe dziecka. Siodełko posiada uchwyt do noszenia lecz naszym zdaniem wygodniej rowerek nosić na specjalnym pasku dostępnym w naszej ofercie!

  Koła
  Rowerek wyposażony jest w 12 calowe, szprychowe koła. Pompowane opony Impac sprawdzają się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Zapewniają komfortową i cichą jazdę. Koła wyposażone są w niebieskie obręcze i piasty wykonane z aluminium. Pompowane opony, amortyzowany wahacz sprawiają, że na rowerze jeździ się baaardzo komfortowo.

  Bezpieczeństwo
  Marka Puky to synonim bezpieczeństwa dzieci. Rowerki Puky kontrolowane są przez niezależne instytuty oraz wewnętrzne centrum testowe. Testy i obciążenia, którym są poddawane wykraczają poza wymagania stawiane przez obowiązujące normy. Producent stosuje w rowerku szereg zabezpieczeń. Rowerki Puky nie posiadają ograniczenia skrętu kierownicy. Zagrożenie, które niesie ze sobą blokada kierownicy w rowerku biegowym, wynika z tego, że gdy rowerek leży na podłożu to kierownica automatycznie ustawia się pionowo do podłoża i nie może obrócić się kiedy dziecko przewróci się na nią. Przewrócenie się dziecka na pionowo ustawioną kierownicę, może w skrajnych przypadkach doprowadzić do poważnych urazów brzucha. Dodatkową zaletą braku blokady kierownicy jest większa zwrotność rowerka co docenią na pewno dzieci które dobrze opanowały jazdę :) Przypominamy że kierownica w rowerku LR Ride wyposażona jest w bezpieczne uchwyty oraz poduszkę chroniącą główkę.


Produkty firmy PUKY produkowane są od 60 lat tylko i wyłącznie w Europie – w Niemczech. Marka PUKY to od zawsze synonim najwyższego bezpieczeństwa w produkcji pojazdów dla dzieci, a także nowoczesne laboratorium kontrolne i testowe, w którym wszystkie pojazdy PUKY są poddawane regularnym testom. Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Państwu zachowanie pełnych wartości pojazdów PUKY przez wiele lat.


Produkty Puky spełniają niemieckie wymogi bezpieczeństwa, produkt był poddany procedurom certyfikującym zgodnymi z wymogami oznaczenia GS przez laboratorium TÜV Rheinland.

Pojazdy Puky posiadają rekomendację "spiel gut" (bawią dobrze) niezależnego grona konsumenckiego co oznacza, że została przetestowana przez dzieci i zbadana przez ekspertów z pozytywnym rezultatem. Ocenie zostały poddane: walory rozrywkowe, wykorzystane materiały, konstrukcja, trwałość, bezpieczeństwo, wzornictwo, rozmiar, jasność instrukcji obsług oraz dopasowanie do odpowiedniej grupy wiekowej.

gwarancja najniższejceny

ekspresowawysyłka

profesjonalnedoradztwo

szerokiasortyment

doświadczenie20 lat

zwrot do14 dni

darmowa dostawa od400 zł

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie