Rowerek dziecięcy Woom 2 Purple 14" 2024

ID: W725704

wysyłka gratis
  • Producent: Woom
  • Kod producenta: W725704
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas realizacji: do 24h

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Rower Woom 2 towarzyszy najmłodszym podczas nauki jazdy i doskonalenia zdobytych już umiejętności. Dla dzieci, które potrafią samodzielnie utrzymywać równowagę i schodzą z roweru bez potykania się. Dzięki prostej pozycji podczas jazdy nie chwieją się na boki i widzą całe swoje otoczenie. Rower waży zaledwie 5 kg.

Rower Woom 2 jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 4,5 lat. Zarówno tych, którzy dopiero się uczą jazdy, jak i bardziej doświadczonych, które chcą rozwijać swoje umiejętności. Optymalny wzrost, który pozwoli na najbardziej komfortową jazdę to przedział od 95 do 110 centymetrów.

Lekka rama jest sercem roweru Woom 2. Dobrze przemyślana geometria zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Nauka hamowania poprzez obsługę klamki hamulcowej - dziecko łatwo rozpozna po kolorze i nie pomyli hamulca tylnego z przednim.

Korby rowerowe zaprojektowane specjalnie do proporcji ciała dziecka. Wielkość zębatek została dobrana tak aby zapewnić optymalny zakres przełożeń. Osłona łańcucha chroni dziecko nie tylko przed zabrudzeniem, ale też przed zranieniem.
Siodełko w rowerze Woom 2 zostało specjalnie zaprojektowane do anatomicznego rozstawu kości bioder rosnącego dziecka. Łatwa i szybka regulacja za pomocą szybkozamykacza pozwoli ustawić siodełko na odpowiednią wysokość w przedziale 40,5 - 48 cm.

Niezwykle ważnym elementem jest kierownica przypominające te w BMX-ach. Dodatkowo rower wyposażony jest w mocne hamulce v-brake i wolnobieg.
W rowerze Woom 2 zastosowano elastyczny ogranicznik skrętu co poprawia bezpieczeństwo i zabezpiecza kierownicę przed przekręcaniem. Koła wyposażone są w lekko obracające się piasty, wysokiej jakości nierdzewne szprychy i obręcze SOOPA-DOOPA-HOOPS. 

SPECYFIKACJA
WIEK Od 3 do 4,5 Lat
SUGEROWANY WZROST 95-110 cm
OGRANICZENIE WAGOWE 60 kg
RAMA Rama wykonana z wysokiej jakości lekkiego stopu aluminium 6061
WIDELEC Lekki aluminiowy
NAPĘD Kute korby aluminiowe o długości 80 mm i niewielkim rozstawie ramion(przełożenie dla początkujących: 18 zębów z przodu i 10 z tyłu/wolnobieg)
HAMULEC V-brake
LINK HAMULCOWE Jagwire zmniejszają tarcie i zapewniają lżejszą pracę hamulców
OBRĘCZE Super lekkie aluminiowe obręcze SOOPA DOOPA HOOPS
SZPRYCHY 16 lekkich, niezwykle wytrzymałych szprych ze stali nierdzewnej
OPONY Schwalbe Little Joe 14 x 1,4”
WSPORNIK KIEROWNICY Lekki wspornik wykonany z kutego aluminium, zintegrowany z kierownicą
KIEROWNICA Aluminiowa w kształcie BMX szerokości 500 mm i średnicy 19 mm
CHWYTY/GRIPY Woom Ergogrip
SZTYCA Anodowany, aluminiowy wspornik siodełka z oznaczeniem maksymalnego wysunięcia
SIODEŁKO Ergonomiczny kształt dopasowany do wieku
OBEJMA Wykonana z aluminium
DODATKOWE

Ogranicznik skrętu - mały, elastyczny pierścień zamocowany do ramy i widelca zapobiega całkowitemu przekręceniu się kierownicy i stabilizuje jazdę,

Osłona łańcucha

WAGA 5 kg

 

jeździki dla dzieci

sklep narciarski

Porady fachowców

Sprzęt na raty

montujemy i regulujemy zakupione rowery

Profesjonalny serwis rowerowy

Newsletter

Bądź zawsze
na czasie